Karel Musil

  • Karel Musil

    Kozoroh

    Položka č.: 262305

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:19

    lept, mezzotinta, 6,2 x 6,2 cm, sign. DU K. Musil , a.t., značeno v desce DU Exl D.V., uprostřed horního okraje malá skvrnka - pravděpodobně od tiskací barvy - nezasahuje do tisku, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)