B Česal
Luční kvítí ve váze
Položka č.: 281212Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:07
olej, plátno, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD B. Česal, rám, na několika místech v malbě drobná poškození, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)