B Česal

  • B Česal

    Luční kvítí ve váze

    Položka č.: 281212

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:07

    olej, plátno, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD B. Česal, rám, na několika místech v malbě drobná poškození, rám mírně otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)