Josef Mareš
No.: 260219Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 15. 10. 2024 18:16
olej, plátno, 49 x 68,5 cm, sign. PD J. Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)