Josef Mareš

  • Josef Mareš

    Položka č.: 260219

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 15. 10. 2024 18:16

    olej, plátno, 49 x 68,5 cm, sign. PD J. Mareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)