Veronika Bothová

  • Veronika Bothová

    Diptych

    Položka č.: 259353

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2024 18:00

    2x akvarel, papír, 2003, 41,5 x 60 cm, sign. na zadní straně Veronika Bothová, rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)