J. Stárko
(?)
Položka č.: 259049Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:35
olej, plátno, 50 x 60 cm, sign PD J. Stárko, lehce poškozen, malá dírka v plátně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)