J. Stárko

(?)

  • J. Stárko

    (?)

    Položka č.: 259049

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:35

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign PD J. Stárko, lehce poškozen, malá dírka v plátně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)