Jiřina Livorová
No.: 257797Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 09. 10. 2024 18:11
akvarel, papír, 1974, 10,4 x 15 cm, sign. LD Livorová 74, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)