Jiřina Livorová
Položka č.: 257797Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11
akvarel, papír, 1974, 10,4 x 15 cm, sign. LD Livorová 74, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)