Jiřina Livorová

  • Jiřina Livorová

    Položka č.: 257797

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 10. 2024 18:11

    akvarel, papír, 1974, 10,4 x 15 cm, sign. LD Livorová 74, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)