Jaromír 99
(1963)
Jezero
No.: 2Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 19. 09. 2024 18:31
gicleé print, 2020, 52,5 x 39 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/100
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Jaromír 99
(1963)
Kaple
No.: 15Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 19. 09. 2024 18:44
giclée tisk, papír, 2023, 45,5 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Jaromír 99
(1963)
Svatej
No.: 16Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 19. 09. 2024 18:45
giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jaromír 99
(1963)
Léčebna
No.: 17Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 19. 09. 2024 18:46
giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Current price: 4.300 CZK (180 €)
Jaromír 99
(1963)
Hřbitov
No.: 18Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 19. 09. 2024 18:47
giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Jaromír 99
(1963)
Náves
No.: 19Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 19. 09. 2024 18:48
giclée tisk, papír, 2023, 35 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Jaromír 99
(1963)
Bílá voda
No.: 20Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 19. 09. 2024 18:49
giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99
Jaromír 99
(1963)
Mariahilfe
No.: 21Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 19. 09. 2024 18:50
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Jaromír 99
(1963)
Příjezd
No.: 41Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 19. 09. 2024 19:06
giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…
Current price: 8.000 CZK (334 €)