Jozef Mžík
(1914-?)
Račanské kopanice
No.: 26Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 10:25
olej, dřevotříska, 35 x 50 cm, sign. PD Mžík, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids