František V. Votruba

(1895-?)

  • František V. Votruba

    (1895-?)

    Srny

    Položka č.: 255399

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:20

    olej, sololit, 40 x 60 cm, sign. PD F. Votruba, vzadu nalepen autorský štítek, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)