Ivan Kostík

(1911-1967)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Domek s vysokým stromem

    No.: 269405

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:54

    olej, plátno, 1951, 34 x 44 cm, sign. PD KO 51, rám, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

  • Ivan Kostík

    (1911-1967)

    Elektrické sloupy

    No.: 269406

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 24. 07. 2024 18:56

    olej, plátno, 34,5 x 29 cm, rám, uprostřed natržené plátno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)