M. Cveiková
Svatá Bernadetta
Položka č.: 277573Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 09. 2024 18:00
olej, plátno, 1959, sign. LD M. Cveiková 1959, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)