Šindelářová

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    No.: 246295

    Auction price: 650 CZK (28 €)

    Planned termination: 25. 07. 2024 21:06

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 650 CZK (28 €)