Šindelářová

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    Položka č.: 246295

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:06

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)