Šindelářová
Země mého srdce 01
Položka č.: 246295Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 21:06
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)