Petr Ptáček
(1968)
Mona Motor
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:39
litografie, 2018, 40,1 x 30,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2018, č.45/70
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)