V. Moudřich
Letní krajina
Položka č.: 259191Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:24
olej, karton, 29 x 39 cm, sign. LD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
V. Moudřich
Pcherská kaplička
Položka č.: 259190Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:25
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Moudřich, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)