Klára Sedlo
(1993)
Ztracen v lese
No.: 846Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 16:43
litografie, 2022, 48 x 37,5 cm, sign. PD Klára Sedlo 22, č. 4/100
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Klára Sedlo
(1993)
Dinosauří pláň
No.: 847Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 16:44
litografie, 2022, 48 x 38 cm, sign. PD Klára Sedlo 22, A. T.