Petr Fiala
(1969)
Ťukání, čekání
No.: 481Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 10:38
litografie, 2009, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Fiala 2009, č. 44/58, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Petr Fiala
(1969)
Magnolie
No.: 482Auction price: 9.500 CZK (396 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 10:39
litografie, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Fiala, č. 13/39, rožky nepatrně ohnuté, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 9.500 CZK (396 €)