Vladimír Konvička

(1900-1971)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Pole

    No.: 282699

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 09. 2024 19:04

    akvarel, tužka, papír, 45 x 65,7 cm, sign. PD Vlad. Konvička, lehce zažloutlý papír, mírty potrhaný, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Květiny

    No.: 282698

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 09. 2024 19:05

    mastný pastel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Horské údolí

    No.: 282697

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 10. 09. 2024 19:06

    pastek,akvarel,ruční papír, 30 x 44 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)