Vladimír Konvička
(1900-1971)
Pole
No.: 282699Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 09. 2024 19:04
akvarel, tužka, papír, 45 x 65,7 cm, sign. PD Vlad. Konvička, lehce zažloutlý papír, mírty potrhaný, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Květiny
No.: 282698Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 09. 2024 19:05
mastný pastel, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Vladimír Konvička
(1900-1971)
Horské údolí
No.: 282697Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 09. 2024 19:06
pastek,akvarel,ruční papír, 30 x 44 cm, sign. PD Vlad. Konvička, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)