Jarmila Marešová

  • Jarmila Marešová

    Pohádková krajina

    Položka č.: 242499

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 10. 2024 18:12

    litografie, 1991, 41 x 32,7 cm, sign. PD Jarmila Marešová 91, autorský tisk, žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)