Zdeněk Šputa
(1916-2014)
Na opuštěné cestě
Položka č.: 269987Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2023 18:16
olej, plátno, 1936, 45 x 34 cm, sign. PD Šputa, rám, Jedna z raných prací tohoto autora, ve kterých se projevoval jeho výrazný talent. Malíř Zdeněk Šputa (23. 6. 1916–9. 6. 2014) vyrůstal v Ostravě, tam také studoval na gymnáziu a později na Obchodní akademii. S otcem se ale nepohodl a v roce 1938 o…
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)