Abraham Hadad
(1937)
Le Canapé
Položka č.: 268848Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:12
litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)