R. Rybníček
Jezero v lese
No.: 240799Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 20. 08. 2024 17:31
olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)