R. Rybníček
Jezero v lese
Položka č.: 240799Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:31
olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)