Ladislav Paulus

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    Položka č.: 266420

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:38

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Ladislav Paulus

    Rybník

    Položka č.: 266421

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2024 18:40

    olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. D Paulus 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)