Libor Beránek

  • Libor Beránek

    Kameničky

    No.: 259085

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 20. 08. 2024 17:05

    litografie, 1998, 27,3 x 40 cm, sign. PD Libor Beránek 1998, č. 10/10, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 700 CZK (30 €)