Miroslava Benešová

(1912-1993)

  • Miroslava Benešová

    (1912-1993)

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 279216

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2024 18:02

    olej, papír, 42,8 x 30,8 cm, sign. PD M. B., rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)