Jaroslav Valečka
(1972)žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam; malíř, kreslíř, sochař; zaměřuje se na malbu krajinných a figurálních kompozic nebo portrétů symbolicko-melancholického výrazu, podtrženou užitím výrazné barevnosti, mystického světla a zkratky; častým tématem je krajina v nočním pohledu a život v drsném prostředí, lesní interiéry; čerpá z okolí České Kamenice a prostředí bývalých Sudet; ilustroval knihu R. Merknera 27 básní (Praha 1998); odkazuje k tvorbě E. Muncha, J. Preislera a J. Váchala; zabývá se také kresbou a sochařstvím; pedagog kreslení na ZUŠ J. Štítného v Praze (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2008, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2008)
Jaroslav Valečka
(1972)
Nad městem
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:32
litografie, 2011, 31 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 132/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílá noc
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:33
litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, č. 21/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Jaroslav Valečka
(1972)
Přítelkyně
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:34
litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 6/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Závrať
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:35
litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Nokturno
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:36
litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
V úplňku
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:37
litografie, 2009, 26 x 30 cm, č. 9/120, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Smuteční pochod
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:38
litografie, 15,5 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, č. 16/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Maškary u vody
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:39
Jaroslav Valečka
(1972)
Panenka
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:40
olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. vzadu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Jezero
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:53
litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Jaroslav Valečka
(1972)
Měsíc nad městem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:54
Jaroslav Valečka
(1972)
Nad přehradou
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:55
Jaroslav Valečka
(1972)
Červený kouř
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:56
litografie, 2011, 29 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, č. 43/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Jaroslav Valečka
(1972)
Balvany
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:57
litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, č. 31/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Silvestr
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:58
litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 128/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílé molo
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 18:59
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jaroslav Valečka
(1972)
Pouštění draka
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 19. 09. 2024 19:04
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu