František Nový

  • František Nový

    Noční pohled na chalupu

    No.: 67

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2023 11:06

    olej, sololit, 1985, 15 x 10 cm, sign. PD FN 85, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids