František Nový
Noční pohled na chalupu
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 09. 2023 11:06
olej, sololit, 1985, 15 x 10 cm, sign. PD FN 85, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)