Chava Pressburger

  • Chava Pressburger

    Položka č.: 384

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    akvarel, ruční papír, 61 x 46 cm, sign. PD Ch. Pressburger, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)