Ivana Svobodová
Ten, kdo se dívá
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:13
olej, plátno, 2017, 110 x 120 cm, lišta
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Ten, kdo se dívá