Jan Antonín Volejníček

(1896-?)

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 239414

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:08

    olej, karton, 21 x 26 cm, sign. LD J.A. Troníček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)