A. Václav Mašek
U svitu měsíce (návrh ilustrace)
No.: 265764Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 24. 07. 2024 18:34
Current price: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
V oblacích / Dívka
No.: 234092Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:36
tuš, papír, 6 x 7,2 a 8 x 7 cm, přilepeno zezadu na paspartu, studijní práce A. V. Maška, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
Chatrč
No.: 239046Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 20:22
lavírovaná tuš, papír, 10 x 24,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Do školy
No.: 239052Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 20:24
tuš, akvarel, papír, 27,5 x 20 cm, lehce zašlý papír, PD a LD stopa po lepící papírové pásce, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 150 CZK (7 €)
A. Václav Mašek
Studie k bojovníkovi
No.: 240981Auction price: 120 CZK (5 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 20:28
litografie, 18 x 65,1 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed přeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 120 CZK (5 €)
A. Václav Mašek
Studie figur - oboustranná
No.: 240993Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 20:30
atrament, tužka, papír, 30 x 20 cm, kresba z obou stran papíru, lehce zašlý papír, z jedné strany nepatrné nažloutlé skvrnky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
A. Václav Mašek
V jeskyni
No.: 242406Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 20:34
lavírovaná tuš, papír, 20 x 15,1 cm, lehce zašlý papír, na pravém okraji papír lehce ušpiněn, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)