Dieter Eckert
Toskánsko I
No.: 444Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 10:01
litografie, 54 x 44 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Current price: 550 CZK (23 €)
Dieter Eckert
Siena
No.: 445Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 10:02
lept, 29,5 x 25 cm, sign. PD D. Eckert, č. 41/100
Current price: 800 CZK (34 €)