Zuzana Dvorská Šípová
Motorka
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:27
litografie, 2018, 50 x 63 cm, sign. PD Zuzana DvorskáŠípová , č. 47/60
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)