T. Šrámek
Zima
No.: 232704Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:16
olej, karton, 1939, 40 x 54 cm, sign. LD T. Šrámek 39, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Zima
Current price: 600 CZK (25 €)