J. Kincl

  • J. Kincl

    Položka č.: 232703

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:14

    olej, sololit, 33 x 47,5 cm, sign. PD JKincl, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)