Milena Šoltészová

(1939)

žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance; grafička, restaurátorka; věnuje se volné a drobné grafice, kresbě a knižní ilustraci, od 1972 práci restaurátorky (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2006, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2006)

  • Milena Šoltészová

    (1939)

    Opuštěné křeslo

    Položka č.: 2353

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:47

    litografie, 1976, 43,5 x 59,5 cm, sign. PD M. Šoltészová 76, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)