Ruth Kohler
Barevná kompozice I
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:21
litografie, 43 x 35 cm, sign. PD Kohler, autorský tisk
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice II
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:23
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 57/120
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Barevná kompozice III
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 16:24
litografie, 75 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 6/60 B
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Modrá kompozice
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:17
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD Kohler, č. 94/100
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Červená kompozice
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:18
litografie, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Kohler, č. 9/60b
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ruth Kohler
Oranžová kompozice
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 12. 2024 17:19
litografie, 53,5 x 75 cm, č. 43/120
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)