Luboš Vetengl
(1988)
Tanečnice Terez
Položka č.: 377Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
olej, plátno, 2022, 50 x 30 cm, sign. PD Vetengl 22, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)