Jiří Mocek
Láska pana Čajkovského
Položka č.: 648Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:17
tužka, akvarel, papír, 1996, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, dole ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Jiří Mocek
Franz Kafka - Proces
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
kombinovaná technika, tužka, papír, 2003, 59,5 x 42 cm, sign. LD Mocek 03, publikováno v katalogu k 125. výročí narození Franze Kafky, katalog přiložen, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)