Jiří Mocek

  • Jiří Mocek

    Láska pana Čajkovského

    Položka č.: 648

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 16:17

    tužka, akvarel, papír, 1996, 20,5 x 13,5 cm, sign. DU Mocek 96, rám, dole ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

  • Jiří Mocek

    Franz Kafka - Proces

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00

    kombinovaná technika, tužka, papír, 2003, 59,5 x 42 cm, sign. LD Mocek 03, publikováno v katalogu k 125. výročí narození Franze Kafky, katalog přiložen, žák prof. J. Šáchy na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)