W.J. Rozendaal
Krotitel
No.: 229974Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 17. 10. 2024 18:53
litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 50 CZK (3 €)