W.J. Rozendaal
Krotitel
Položka č.: 229974Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 17. 10. 2024 18:53
litografie, 1938, 13,3 x 17,4 cm, PD značeno na kameni W.J. Rozendaal, při okrajích lehce poškozený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)