Arthur Graff
(1906-1971)
Fantastická krajina
Položka č.: 229144Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:56
olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 560 CZK (24 €)
Arthur Graff
(1906-1971)
Krajina s mostem
Položka č.: 229152Vyvolávací cena: 760 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:58
akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 760 CZK (32 €)
Arthur Graff
(1906-1971)
Konec sklizně
Položka č.: 229153Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:00
uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 960 CZK (40 €)