Arthur Graff

(1906-1971)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Fantastická krajina

    Položka č.: 229144

    Vyvolávací cena: 560 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:56

    olej, kombinovaná technika, papír, 8,4 x 10,9 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 560 CZK (24 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 229152

    Vyvolávací cena: 760 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 14:58

    akvarel, papír, 13 x 27 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 760 CZK (32 €)

  • Arthur Graff

    (1906-1971)

    Konec sklizně

    Položka č.: 229153

    Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:00

    uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 960 CZK (40 €)