Oldřich Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Položka č.: 259

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:18

    lept, suchá jehla, 20 x 16 cm, sign. DU O. Jelínek, č. 28/30

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Oldřich Jelínek

    Kořalka

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 15:19

    litografie, 29 x 24 cm, sign. DU O. Jelínek, č. 74/75

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)