Kateřina Miler
Krtek a meloun
Položka č.: 261Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 12. 12. 2024 15:00
kvaš, papír, 7 x 14 cm, PD monogr. ZM, sign. Kateřina Miler
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Kateřina Miler
Krtek s paní Krtečkovou sáňkují
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
litografie, 2017, 25,5 x 32 cm, sign. PD Kateřina Miler 2017, č. 9/60
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)